Feestelijke heropening Jumbo de Helling Oude Pekela
Geplaatst: woensdag 26 oktober 2016 om 14:25 | Views: 21309
Auteur: Jeannet Stotefalk
OUDE PEKELA - Woensdagmorgen om 9 uur vond onder grote publieke belangstelling de heropening plaats van de vernieuwde Jumbo in Oude Pekela. Na een woord van de heer Ger Akkerman mocht een aantal personeelsleden de openingshandeling verrichten door op de rode knop te drukken. Een 50-tal klanten stond al te wachten tot de deuren open gingen. Eenmaal binnen gekomen werd aan de eerste 150 klanten een bosje bloemen uitgereikt.
Na de opening kon iedereen de zeer ruim opgezette winkel met een aantal nieuwe afdelingen waaronder schepvis en pizza bekijken en tevens hun inkopen gaan doen. Doordat de hele winkel is veranderd, staat alles op een andere plaats. Dat was één van de meest voorkomende dingen waar de mensen tegenaan liepen. Verder waren de berichten zeer positief te noemen.
Bij ieder gangpad hangen informatieborden die naar de juiste schappen verwijzen. Verder krijgen alle klanten die tot en met 30 oktober voor een bedrag vanaf 25 euro boodschappen doen een ambachtelijke appeltaart mee naar huis. De nieuwe manager de heer Ger Akkerman hoopt dat de klanten met veel plezier hun inkopen bij de Jumbo kunnen en komen doen. Vanaf vandaag staat het gehele Jumboteam weer voor u klaar.
Foto's Jeannet Stotefalk
Aan dit artikel is meegewerkt door
![]() |
Jeannet Stotefalk Fotograaf en videograaf jeannet@prachtigpekela.nl |